logo

1. Sprzedawca realizuje dostawy zamówionych Produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD; InPost oraz Poczty Polskiej.

2. Klient ma możliwość uiszczenia zapłaty za zamówione Produkty:

- przedpłatą przed wydaniem Produktów Klientowi – w formie przelewu na wskazane konto bankowe przez Sprzedającego.

- w momencie odbioru Produktów przez Klienta: gotówką do rąk Kuriera, w przypadku dostawy Produktów za pośrednictwem usługi „za pobraniem”;

3. Koszty dostawy Produktów określone są jak poniżej:

- za pośrednictwem Poczty Polskiej - zawsze priorytetem:

a.) za pobraniem - koszt : 26 zł + wartość zamówienia

b.) przedpłata na konto - koszt : 18 zł + wartość zamówienia, po przesłaniu na konto pełnej wartości zamówienia wraz z kosztami następuje wysłanie zamówienia.

UWAGA - paczki za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są dwa razy w tygodniu (dni robocze): WTOREK oraz PIĄTEK.

Za pośrednictwen InPost-u:

a.) InPost paczkomat - 17 zł po przedpłacie na konto (wymagane podanie danych paczkomatu w uwagach przy składaniu zamówienia)

b.) InPost pobranie paczkomat - 24 zł (wymagane podanie danych paczkomatu w uwagach przy składaniu zamówienia) - kwota pobrania będzie do zapłacenia przed wyjęciem przesyłki z paczkomatu.

c.) InPost kurier - 20 zł po przedpłacie na konto

d.) InPost kurier pobranie - 26 zł (cała kwota zostanie pobrana przez kuriera w momencie dostarczenia przesyłki)

- Firmą kurierską DPD:

a.) przedpłata na konto - koszt: 16 zł + wartość zamówienia (po przesłaniu na konto pełnej wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki następuje wysłanie zamówienia.)

b.) za pobraniem - koszt: 26 zł + wartość zamówienia (cała kwota zostanie pobrana przez kuriera w momencie dostarczenia przesyłki)

Paczki dostarczane są  w dni robocze w godzinach 9.00-17.00.

Klient automatycznie udziela Sprzedawcy pełnomocnictwo na jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów na nadanie przesyłki w imieniu i na rzecz kupującego.

4. Sprzedawca pokrywa koszty transportu w przypadku, gdy zamówienie jest na minimum 500 zł lub większe - w całości (w przypadku przedpłaty na konto) za pośrednictwem kuriera DPD lub InPost-u,

lub doliczamy 10 zł gdy przesyłka jest "za pobraniem" (płatność przy odbiorze) za pośrednictwem kuriera DPD, InPost-u ew. Poczty Polskiej

WAŻNE. Na specjalne życzenie Klienta paczkę o wartości powyżej 500 zł możemy wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, ale taką informację prosimy koniecznie podać w uwagach do zamówienia lub skontaktować się z nami osobiście.

5. Koszty dostawy są wskazywane w czasie składania Zamówienia.

6. Powyższe zasady oraz ceny przesyłek dotyczą wyłącznie zamówień, które są dostarczane na terenie Polski. 

7. Termin realizacji dostawy z opcją “za pobraniem” wynosi od 1 do 3 dni roboczych licząc od dnia wysłania Klientowi potwierdzenia zawarcia Umowy Sprzedaży, o którym mowa w § 5 ust. 9 Regulaminu. 

Termin realizacji dostawy przy wyborze z opcją “przelew/przedpłata” wynosi od 1 do 3 dni roboczych licząc od dnia wpłynięcia pełnej kwoty przelewu na konto bankowe Sprzedającego. 

8. Klient odbierając przesyłkę z zamówieniem od Kuriera, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania Sprzedawca zaleca sporządzić protokół szkody w obecności Kuriera oraz powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę.

9. W przypadku nie zastania Klienta pod wskazanym przez niego adresem doręczenia zamówienia, Kurier podejmie dwie kolejne próby dostarczenia przesyłki z Zamówieniem.